TECHNIK MECHANIZACJI ROLNICTWA I AGROTRONIKI
TECHNIK SPEDYTOR
TECHNIK ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU
TECHNIK HOTELARSTWA
TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH
TECHNIK ELEKTRONIK
TECHNIK AWIONIK
Nauczyciele
2017-09-01
 

Artur Walczak-Mortezaei - dyrektor

Golik Alicja - zastępca dyrektora

Materna Ewa - kierownik kształcenia praktycznego

Och Ewa - kierownik internatu

Kubala Marek - kierownik warsztatu, przepisy ruchu drogowego, wychowanie fizyczne

Wróblewska Maria - pedagog szkolny

Antczak Wojciech – użytkowanie maszyn i pojazdów rolniczych, obsługa techniczna maszyn i pojazdów, zajęcia praktyczne

Beśko Agata - podstawy architektury krajobrazu, rośliny ozdobne w architekturze krajobrazu, prace w obiektach architektury krajobrazu

Bok Aleksandrawychowanie fizyczne

Brychcy Emilia - matematyka

Dolczewska Karolina - j. angielski, j. angielski zawodowy

Dulko Ewelinaj. angielski, j. angielski zawodowy

Grabarczyk Monika - informatyka, obsługa informatyczna w hotelarstwie, pracownia planowania żywienia i usług gastronomicznych, pracownia - komputerowe wspomaganie obsługi konsumenta

Jaroszek Wojciech - fizyka

Kaźmierczak Aneta - informatyka, obsługa informatyczna w hotelarstwie, pracownia planowania żywienia i usług  gastronomicznych

Kosicki Janusz - organizacja i zarządzanie firmą, edukacja dla bezpieczeństwa, podejmowanie i prowadzenie działalności gospodarczej

Kranz Przemysław - układy cyfrowe, układy analogowe, laboratorium podstaw elektroniki, materiałoznawstwo, zajęcia praktyczne

Krawczyk Dagmara - planowanie i realizacja usług w recepcji, podstawy prawa w działalności hotelarskiej, obsługa gości w obiekcie hotelarskim

Kuprianowicz Ewa - j. niemiecki

Lewandowska Patrycja - j. angielski

Lisiecka Krystyna - j. rosyjski, bibliotekarz

Lisiecki Robert - historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie

Ławińka Marta - wych. internatu

Łukaszewski Stanisław - przepisy ruchu drogowego

Nagalska Karolina - biologia, planowanie i ocena żywienia, obsługa konsumenta

Och Dariusz - podstawy techniki, technologia i materiałoznawstwo, przewóz ładunków, podstawy transportu i spedycji, podstawy organizacji przedsiębiorstwa   transportowo-spedycyjnego, podstawy prawa transportowego

Okupska Anna - religia, wych. internetu

Patalas Marlena - j. angielski, j. angielski zawodowy

Pazgrat Henrykobsługa techniczna i naprawa pojazdó i maszyn w rolnictwie

Pietrzykowska Honorata - matematyka

Pikuła Kazimierzobsługa techniczna i naprawa pojazdó i maszyn w rolnictwie

Piosik Joanna - j. polski

Piter Stanisław - zajęcia praktyczne, obsługa techniczna i naprawa pojazdó i maszyn w rolnictwie

Pluskota Kinga - technologia gastronomiczna, organizacja żywienia i usług gastronomicznych, sporządzanie potraw i napojów, planowanie i organizowanie produkcji usług gastronomicznych

Popiół Anna - sporządzanie potraw i napojów, technologia gastronomiczna, organizacja żywienia i usług gastronomicznych, wyposażenie zakłądów gastronomicznych

Składanek Elżbietawych. internetu

Sroka Agnieszka - chemia, wych. internetu

Tyszka Krzysztof - religia

Wach Cezary - wychowanie fizyczne

Wachowska Lidia - wychowanie fizyczne

Wajs Paulina - geografia

Wawrzynowicz Anna - j. polski, wiedza o kulturze

Wawrzyńska Katarzyna - j. angielski

Weigt Elżbieta - historia, j. niemiecki

Weiss Magorzata - j. polski

Worsa Jagoda - prace w obiektach architektury krajobrazu

Wrona Edward - podstawy elektroniki, podstawy elektrotechniki, pracownia elektrotechniki, elektroniki i technik pomiarowych

Zasadni Izabela - j. niemiecki, j. niemiecki zawodowy

<- powrót
 liczba odwiedzin: 1857383      online: 1