TECHNIK MECHANIZACJI ROLNICTWA I AGROTRONIKI
TECHNIK SPEDYTOR
TECHNIK ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU
TECHNIK HOTELARSTWA
TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH
TECHNIK WETERYNARII
TECHNIK GEODETA
TECHNIK GEODETA
Nauczyciele
2021-08-31
 

Artur Walczak-Mortezaei - dyrektor

Golik Alicja - zastępca dyrektora

Materna Ewa - kierownik kształcenia praktycznego

Och Ewa - kierownik internatu

Antczak Wojciech – kierownik warsztatów szkolnych, przedmioty zawodowe w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

Wróblewska Maria - pedagog szkolny

Ceglarek Katarzyna - wychowawca internatu, doradztwo zawodowe

Brychcy Emilia - matematyka

Dolczewska Karolina - j. angielski

Dryka Filip - przedmioty zawodowe w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

Dulko Ewelinaj. angielski

Dulko Paweł - wychowawca internatu

Formaniewicz Dariusz przedmioty zawodowe w zawodzie technik geodeta

Grabarczyk Monika - informatyka, przedmioty informatyczne

Jankowska-Mleczak Elżbieta - matematyka

Jasionowska Paulinaprzedmioty zawodowe w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych

Jaśkiewicz Paweł przedmioty zawodowe w zawodzie technik weterynarii 

Kaczmarek Aleksandra - wychowanie fizyczne 

Kaczmarek Tomasz - geografia

Kazubska Aleksandra - zajęcia rewalidacyjno-ruchowe

Kaźmierczak Aneta - informatyka, przedmioty informatyczne

Kosicki Janusz - edukacja dla bezpieczeństwa, przedmioty zawodowe w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

Krawczyk Dagmara - przedmioty zawodowe w zawodzie technik hotelarstwa

Kryś Edyta - przedmioty zawodowe w zawodzie technik architektury krajobrazu

Krzemień Sylwia - wychowanie fizyczne, wychowawca internatu

Kuprianowicz Ewa - j. niemiecki, przedmioty zawodowe w zawodzie technik spedytor

Lisiecka Krystyna - j. rosyjski, bibliotekarz

Lisiecki Robert - historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie, przepisy ruchu drogowego

Łukaszewska Natalia - przedmioty zawodowe w zawodzie technik weterynarii

Łukaszewski Stanisław - instruktor nauki jazdy

Mitrus Karolina przedmioty zawodowe w zawodzie technik geodeta

Muszyński Włodzimierzhistoria, wiedza o społeczeństwie

Nagalska Karolina - biologia, biologia rozszerzona

Och Dariuszprzedmioty zawodowe w zawodzie technik spedytor 

Okupska Anna - religia, geografia

Olejniczak Hubertprzedmioty zawodowe w zawodzie technik architektury krajobrazu

Patalas Marlena - j. angielski

Perz Marta - wychowawca internatu

Pietrzykowska Honorata - matematyka

Piosik Joanna - j. polski, filozofia

Pluskota Kingaprzedmioty zawodowe w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych

Popiół Anna - przedmioty zawodowe w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych

Rubach Katarzyna - matematyka, statystyka, fizyka

Senftleben Agnieszka przedmioty zawodowe w zawodzie technik weterynarii 

Sroka Agnieszka - chemia, przedmioty zawodowe w zawodzie technik architektury krajobrazu

Taberski Piotrprzedmioty zawodowe w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

Tyszka Krzysztof - religia, przedmioty zawodowe praktyczne w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

Wach Cezary - wychowanie fizyczne

Wachowska Lidia - wychowanie fizyczne

Wawrzynowicz Anna - j. polski

Weigt Elżbieta - historia, j. niemiecki

Weiss Małgorzata - j. polski

Wrona Edward - fizyka, przedmioty zawodowe w zawodzie technik elektryk

Zasadni Izabela - j. niemiecki

<- powrót
 liczba odwiedzin: 4515794      online: 1