TECHNIK MECHANIZACJI ROLNICTWA I AGROTRONIKI
TECHNIK SPEDYTOR
TECHNIK ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU
TECHNIK HOTELARSTWA
TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH
TECHNIK WETERYNARII
TECHNIK AWIONIK
Absolwenci
Zjazd Absolwentów 2019 - lista zgłoszonych uczestników


Lista zgłoszonych absolwentów:


Imie nazwiskoNazwisko rodoweRok ukończeniaWariantPotwierdzono
Adam Gendera1980opcja IINIE
Adamczak Jerzy1979opcja IITAK
Krzysztof Wochal Wochal1998opcja IINIE
Anna Patalas-PytelPatalas1998opcja IITAK
Adrian SiputaSiputa1998opcja IITAK
Lech KolisKolis1971opcja IITAK
Zbigniew Szymański1966opcja IINIE
Andrzej Lebiotkowskinie dotyczy1966opcja ITAK
ZYGFRYD MELKOWSKINIE DOTYCZY1966opcja ITAK
AndrzejStelmach1980opcja IINIE
Anita PiątyszekWeil2000opcja IINIE
Alicja HerktStaszyk2005opcja IINIE
Anna BimkiewiczBimkiewicz2000opcja IINIE
Ewa Hreczyn Potworowska1991opcja IITAK
MajaPajcz2001NIE
Monika GórskaGórska1991opcja IITAK
Waldemar TeleszTelesz1998opcja IINIE
Dorota WojtońMaszewska1998opcja IINIE
Dzioch KrystynaAndrzejewska1973opcja IITAK
Eliza PozdrowiczBaranowska1998opcja IINIE
Krzysztof ZboralskiZboralski1998opcja IINIE
Maciej Kalemba1998opcja IINIE
MARCIN ROZMARYNOWSKI2007opcja IITAK
Regina KonieczekFornalska1980opcja IINIE
Karol Wójcik1967opcja INIE
Elżbieta MatysiakŚleboda1983opcja INIE
Tadeusz Pawłowski1974opcja IINIE
Anita MaćkowiakMaćkowiak1991opcja IINIE
IzabelaNowak2010opcja INIE
Wioleta Grubinska Michałowska 1999opcja IINIE
Patrycja Chwalisz Jankowiak 1999opcja IINIE
MAŁGORZATA BARCZEWSKABARCZEWSKA1991opcja ITAK
Małgorzata WojciewskaWalkowiak1999opcja IINIE
Krzysztof Zembrowski1974opcja IINIE
Jan Bergier-1968opcja ITAK
Andrzek Kaczmarek1974opcja IINIE
Krzysztof BaworowskiBaworowski1994opcja IINIE
Sławomir Andruszewski1991opcja IITAK
Mariusz BasińskiBasiński1981opcja ITAK
Paulina Barczewska-NowakBarczewska2005opcja IINIE
Mateusz Górny2009opcja IINIE
Artur Mądry1997opcja IINIE
Stanisław Lipski1968opcja ITAK
Mirosław Kluczyński1988opcja IITAK
BarbaraKowalczewska1969opcja IINIE
Włodzimierz Matysiak1984opcja IINIE
Zenon Szenfeldopcja IINIE
Bronisław Słowińskiopcja IINIE
Stanisław Kryszczukopcja INIE
Jerzy Obroszko1979opcja IITAK
Paweł Żok1988opcja ITAK
Dawid TyszkiewiczTyszkiewicz2002opcja IITAK
Krzysztof KliberKliber1994opcja IINIE
Karol Wójcik1967opcja IINIE
Stanisław GałęzowskiGałęzowski1986opcja IINIE
Jerzy AraszkiewiczAraszkiewicz1968opcja ITAK
Bożena WorochŁaszcz1976opcja IITAK
Zbigniew KutznerKutzner1966opcja ITAK
Tadeusz Ślusarski1970opcja ITAK
Ireneusz Piosik1981opcja IINIE
Witold Zygułanie dotyczy1964opcja ITAK
Sławomir Szymański1995opcja IINIE
Lech LisiewiczLisiewicz1971opcja IITAK
PRZYBYSŁAW LASKOWSKI1994opcja IINIE
Bosiacki Sławomir1985opcja IINIE
Mirosław OlszewskiOlszewski1998opcja INIE
Michał WieczorekWieczorek1997opcja IINIE
Elzbieta BaerSkrzypczak1974opcja INIE
Michał WieczorekWieczorek1997opcja IINIE
Elżbieta WajmanMatysiak1973opcja IINIE
Ana StasińskaMikołajczyk1992opcja IINIE
Romualda CiećwierzDoleżał1980opcja INIE
Marek ŻokŻok1997opcja IINIE
Andrzej Jasiński1968opcja INIE
Andrzej Jasiński1968opcja INIE
Paweł Łukaszewski Lukaszewski2008opcja INIE
Mieczysław NowakNowak1976opcja INIE
Waszkowiak GrażynaPapaj1977opcja INIE
Stanisław Kamiński1965opcja IINIE
BOGDAN SKRZYPCZAKSKRZYPCZAK1974opcja INIE
Katarzyna JarczyńskaKrzyżańska1998opcja IINIE
SławomirOpala1979opcja INIE
Andżelina Król-CeglarekKrólopcja IINIE
Hubert Walczak1960opcja INIE
Andrzej Nowak-1972opcja IINIE
Daniel Szymański1994opcja IINIE
Jan MajdeckiMajdecki1967opcja INIE
Lech BildaSuchocka1964NIE
Lech Bilda S1964opcja INIE
Małgorzata Brzezińska1994opcja IINIE
Katarzyna FrybelBuczkowska1995opcja IINIE
Beata KrawczykHrapkowicz1994opcja IINIE
Elwira Felc1994opcja IINIE
PAWEŁCHAŁUPNICZAK1994opcja INIE
Małgorzata FrąckowiakHałuszczak 1994opcja IINIE
Sylwia Wojtkowiak Wojtkowiak1995opcja IINIE
Tomasz CzepczyńskiCzepczyński1983opcja IINIE
Małgorzata KlupiećWalkowiak1997opcja INIE
Małgorzata Jankowiak Krzyżanowska1997opcja INIE
Andrzej Szulc1984opcja INIE
Przemysław Gwardzik1994opcja IINIE
Agnieszka Linkiewicz-MendelLinkiewicz1998opcja IINIE
Stanisław Żok1980opcja IINIE
Radosław Walewski1997opcja IINIE
Stanisław Błażejewskinie dotyczy1967opcja INIE
Marta Frąk Michalska 2005opcja IINIE
Kamila MeyerUtrata2005opcja IINIE
Ewelina Kozaryn Rejmann2005opcja IINIE
Zbigniew Rozmarynowski1995opcja IINIE
Gabriela KliksPrzybyła1972opcja INIE
Olga Wolnik Stachowiak 2008opcja INIE
Lidka Buśko2008NIE
Marcelina Gorniaczyk Pindara2003opcja IINIE
Łukasz Wyrwa1998opcja IINIE
Tadeusz Klewek-1967opcja INIE
Teresa KaczmarekZawal1972opcja INIE
Marek Pańczak1997opcja IINIE
Leszek Plewa1971opcja IINIE
Ewa PlewaSiemiginowska1971opcja IINIE
Jan Kosiorek1971opcja IINIE


 liczba odwiedzin: 2900412      online: 2